SONDA

Jakie ryby hodujesz?

Żyworódki
Pielęgnice
Morskie

OGŁOSZENIA

Sprzedam młode lotosy czerwone w cenie 5 zł za sztuke lub bulwy ...

KONTO


Login:

Hasło:


Nowe konto

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

BOYD CHEMICLEAN RED CYANOBACTERIA

Postanowiłem wypróbować bardzo wychwalany środek na sinice CHEMICLEAN. Może akurat u mnie nie są one wielkim problemem ale skoro skuteczność jest taka duża to powinienem zauważyć ją u siebie. Opis ze strony sprzedającego:

 

"BOYD CHEMICLEAN RED CYANOBACTERIA

Usuwa chorobotwórcze sinice (cyjanobakterie). Do stosowania zarówno w akwariach słodko jak i słonowodnych. Dodatkowo natlenia nasze akwarium oraz co najważniejsze, usuwa osady i zanieczyszczenia organiczne.

W celu uzyskania kryształowej przejrzystości należy zastosować CHEMICLEAN. Zapewnia równowagę enzymatyczną.

Jest bezpieczny dla akwariów rafowych, wszystkich bezkręgowców, pożądanych makro alg, bakterii nitrifkujących oraz ryb. Usuwa cyjanobakterie z akwarium nie wywołując stresu u organizmów z twojego akwarium.

Sposób użycia: jedna sztuka (miarka) na 38l. wody. Po 48 godzinach powtórzyć jeśli zajdzie taka potrzeba. Należy po każdym użyciu podmienić 20% wody (po 48 godzinach). Aby utrzymać akwarium w czystości można powtarzać kurację co miesiąc.

Podczas kuracji należy wyłączyć urządzenia takie jak odpieniacz, lampę UV oraz ozonator, usunąć, jeśli jest stosowany węgiel aktywowany lub preparat Chemi-Pure do 24 godzin po kuracji. Podczas kuracji zalecane jest wzmożone natlenianie."

 

Chemiclean


Dodaj komentarz

Galeria

Chemiclean
Krewetki Red Cherry
Ślimak Rozdętka
Korzeń z mchem
Korzeń z mchem
Korzeń
Korzeń
Substrat JBL
Substrat JBL
Pirania
A kuku
Molinezja Balonowa